SAĞLIK SİGORTASI NELERİ KAPSIYOR

Sağlık Sigortası size neler sunuyor? Sağlığım Tamam Sigortası, sigorta şartları dahilinde ayakta limitli 8 defa muayene, yatarak limitsiz tedavi giderlerinizin de %100’ünü karşılar. SSK, BAĞKUR ve EMEKLİ SANDIĞI anlaşmalı olduğu özel hastanelerde tedavi olma şartı var.

Sağlık Sigortası, sigorta şartları dahilinde ayakta tedaviyi karşılamıyor, yatarak limitsiz tedavi giderlerinizin %100’ünü karşılar. A tipi hariç Türkiye’deki bütün özel hastanelerde tedavi olunabiliyor.

Sağlık Sigortası ve Sağlığım Tamam Sigortası’nın size sağladıkları bu kadarla da kalmıyor. İşte size sunduğu avantajlar;

· Kemoterapi, Radyoterapi ve Diyaliz giderlerinizi %100’lü ve limitsiz Yatarak Tedavi Teminatınızdan karşılıyor.

· Suni Uzuv giderlerini poliçe limitleri dahilinde %100’lü olarak karşılıyor.

· Çocuk aşılarını, Ayakta Tedavi Teminatınızdan karşılıyor.

· Menopoz takip ve tedavisini, seçtiğiniz kategorinin teminatları kapsamında karşılıyor.

· 25.000 TL tutarında Ferdi Kaza Sigortası sağlıyor.

Sağlık Sigortası ve Sağlığım Tamam Sigortası’na nasıl sahip olabilirim?

Eğer 3 Aylık – 55 yaşları arasındaysanız, Sağlık Sigortası ve Sağlığım Tamam Sigortası’na sahip olabilir, sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz.

Ömür boyu yenileme garantisine nasıl sahip olabilirim? 55 yasınızdan gün almamış olmanız kaydıyla kesintisiz 3 yıldır sağlık sigortanız varsa o zaman sağlık durumunuz değerlendirildikten sonra ömür boyu yenileme garantisine hak kazanabilirsiniz.

Nerelerde tedavi olabilirsiniz? Anlaşmalı kurumlar dışında başka bir yerde tedavi olmuşsanız; tazminat talep formunu doldurup, sağlık harcamalarınızla ilgili fatura ve raporları şirketimize ileterek tazminat talebinde bulunabilirsiniz. İndirimlerden faydalanın! Aile sigortası yaptırırsanız, tüm aile fertleri için ilave indirime hak kazanırsınız. Ayrıca priminizi peşin öderseniz, peşin ödeme indiriminden de yararlanabilirsiniz.